HomeMade

Pełna wersja: Logger32 problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeszcze wczoraj było ok...
Po uruchomieniu Loggera zatrzymuje się w tym miejscu

[attachment=18286]

i po chwili proces uruchamiania wyłącza się.
Zainstalowanie innej wersji nie pomaga. Jest to samo.
Jest jakaś szansa na naprawienie tego?
Ciekawe, czy już znalazłeś rozwiązanie?
U mnie pomogło odinstalowanie antywirusa AVG.
73!
Niestety nie, ale cały czas mam nadzieję, że ktoś wie jak to pokonać i da znać.
Ja używam Avast`a odinstalowanie jego nic nie daje.
Witam , miałem kiedyś podobny problem , przywracanie systemu i wszystko wróciło do normy .
Jakiego systemu używasz? Ja mam W10. Moje kopia zapasowa zawiera już Loggera ( i wiele innych).
Chyba, że mówisz o format C i instalowanie wszystkiego od nowa.
Aktualnie Win 10 , ale tak samo miałem kiedyś jakiś problem na win 7 a cały czas mówię o kopi zapasowei systemu nie o format C , bo to już ostateczność

Gdzie znajduje się Kopia zapasowa Windows 10?
Jak wykonać kopię zapasową Windows 10? - PC World - Testy i ...
Kliknij na Start, wybierz Ustawienia, a następnie Aktualizacja i zabezpieczenia. Tam z opcji po lewej wskaż na Kopia zapasowa. W okienku zobaczysz możliwość dodania dysku - kliknij na niego, a zobaczysz listę dysków i pamięci przenośnych podpiętych do Twojego PC. Jeżeli jest ich kilka, możesz wybrać dowolny dysk.23 sty 2023
Zrobiłem jak kazałeś. Pomogło ale na krótko. Podobno trzeba zamieszać w windowsie. Ja jestem za bardzo zielonkawy i nawet o tym nie myślę.
Mam kontakt z kolegą, dla którego windows to przeżytek no i oczywiście nie ma on "czasu na pierdoły". Ale ...
Taki przypadek opisuje help str 68.
Zrobiłem to tak:
1. [attachment=18338]
2. [attachment=18339]
3. [attachment=18340]
4. [attachment=18341]

(Marek - dzięki)
Przekierowanie