HomeMade

Pełna wersja: SP4NSJ, dawniej TERMOMIKS :) Warszawa UKE 07.12.2022
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w nowym wcieleniu. Wszystkiemu winien Rysio SP6IFN... To przez niego 2xSP5WW, ANTEK i nowy /w drodze/ SP5WW z lampową końcówką i ten zaliczony egzamin.
Witaj Serdecznie Marcinie!
Znam tu jeszcze innych Kolegów którzy wspierali Cię w Twoich zmaganiach konstrukcyjnych. Tak więc nie ja jestem jedyny, jest nas kilku, ale to Twoja chęć bycia w Tym gronie pokonała najważniejsze....zdany pomyślnie egzamin i uzyskanie pozwolenia radiowego. Witam więc Cię Serdecznie i Gratuluję własnego, upragnionego dla siebie znaku. Wiem że upór prowadzi do sukcesu, a w Twoim przypadku szczególnie, gdyż Twoja profesja jest bardzo daleka od radiowej, do tego jeszcze konstruktorskiej. Pewny więc jestem że kolejne, pełne już wydanie TRx_a w wersji SP5WW z roku 1982 zakończy się kolejnym sukcesem. Z tego też powodu po naszej rozmowie telef. przeczytałem od A-Z wątek o tej konstrukcji na Tym forum, gdzie opisywałeś swoje postępy w budowie części odbiorczych urządzenia.
Życzę dalszych sukcesów, a z anteną też sobie poradzisz!
Ryszard
Rysio!
To prawda, do kogolwiek zwróciłem się z prośbą czy zapytaniem technicznym, odpowiedź była zawsze szybka, przyjacielska i merytoryczna! Jeszcze raz wszystkim dziękuję za pomoc i wsparcie! Oczywiście pozdrawiam!

Z dumą - SP4NSJ Smile
Przekierowanie