HomeMade

Pełna wersja: LM7001 + atmega 8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam , mam Ilera na pasmo 20m i chcę dołożyć syntezę pll , jako że w szufladzie leży atmega8 i lm7001 z innego projektu chcę je zastosować . W sieci znalazłem opis prostego programu który by mi spokojnie wystarczył , https://diankurniawan.wordpress.com/2010...06-74hc04/ , wiem krok strojenia 1khz ale mnie to wystarczy bo przestrojenie się zrobi przestrajając kwarc syntezera +-1khz. Program skopiowałem do bascoma i w czasie symulacji wyświetla mi błąd 42 w lini 67 i 68 . Chciałby aby pll pracowało w zakresie 24-24,35MHz , pcz. 10Mhz , wyświetlacz może być 16x1 , ja jeszcze jestem za cieńki w programowaniu dlatego zwracam się o pomoc , Wesołych Świąt .
Witam, popraw znaki interpunkcyjne - tak chyba to się nazywa.
pozdrawiam Jacek.
próbowałem ale na jakie , tam są kropki i przecinki , patrzyłem też w pomocy ale poległem , teraz podaje błąd Error : 222 Line : 24 Illegal character [expected (, got '' [PORTC]] , in File : C:\Users\XXX\Desktop\pll trx 20m.bas
Error : 222 Line : 24 Illegal character [expected (, got '' [PORTC]] , in File : C:\Users\XXX\Desktop\pll trx 20m.bas
nie rozumiem o co chodzi
Podaj e-mail.
pozdrawiam Jacek.
sp7qhp@wp.pl
Poszło na adres e-mail.
pozdrawiam Jacek.
napisałem do autora programu i czekam na odpowiedź .
Przekierowanie