HomeMade

Pełna wersja: uSDX wg DL2MAN - płytki, przekaźniki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Drodzy Koledzy,

ze zbiorczego zamówienia zostały mi cztery komplety płytek - uSDX wg DL2MAN - czterowarstwowa płytka główna, płytka I/O pod wyświetlacz OLED oraz RF Board w wersji 8-pasmowej.
Komplet z wysyłką listem poleconym na terenie SP = 45 zł.
Ponadto mam też komplety 8 sztuk przekaźników IM43GR (portugalskie, zakupione w mouser.com) +70 zł.
Wyświetlaczy OLED wystarczy niestety już tylko dla dwóch chętnych +15 zł.

Zainteresowanych proszę o PW.

73 de Remi HF1RF
Ostatnie dwa zestawy płytek szukają chętnych konstruktorów!
Przekaźniki także, wyświetlacze znalazły już chętnych.
Chętnych proszę o PW.

73 de Remi HF1RF
Ogłoszenie nadal aktualne:

Ostatnie dwa zestawy płytek szukają chętnych konstruktorów!
Przekaźniki także, wyświetlacze znalazły już chętnych.
Chętnych proszę o PW.

73 de Remi HF1RF
Troszkę offtop - szukam kondensatorów do filtrów DL2MAN 8 pasm i 5pasm. Nie zostały komuś?

MAc
(19-07-2021 16:05)SP9MRN napisał(a): [ -> ]Troszkę offtop - szukam kondensatorów do filtrów DL2MAN 8 pasm i 5pasm. Nie zostały komuś?
I jest nas dwóch na zestaw 5 i 8 pasm.
na 8 pasm to jeszcze trzeciego znajdę. ;-) Jeszcze chwila i można własny team zbudować do zakupu, bo samemu to szaleństwo cenowe.

mrn
(21-07-2021 0:02)SP9MRN napisał(a): [ -> ]na 8 pasm to jeszcze trzeciego znajdę. ;-) Jeszcze chwila i można własny team zbudować do zakupu, bo samemu to szaleństwo cenowe.

Tez się piszę na osiem pasm.
Też chętnie kupię na osiem pasm.
Też chętnie kupię 2 kpl na osiem pasm,a przy okazji jakby bylo mozliwe Si5351A 2 szt
Wychodzi mi, że na razie nazbierało się 7x8 pasm +2x5 pasm. Jak znajdę chwilę czasu to przesortuję BOMy i policzę ile faktycznie potrzebujemy tych kondensatorów.
Granica sensownej ceny w TME to 100szt. Czy ktoś zna bardziej racjonalne miejsce do zakupu?

Jeżeli już mowa o kondensatorach to przymierzam się też do kondensatorów do filtrów dolnoprzepustowych. No ale to już nieco większe napięcia. Ktoś wie, gdzie to kupować?
Chyba już za bardzo offtopic robimy Remiemu w jego wątku. Sorry.
mrn
Stron: 1 2
Przekierowanie