HomeMade

Pełna wersja: Myjka ultradźwiękowa z lidl-a
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Polecam, w tym przedziale cenowym nie ma sobie równej, jest lepsza niż kilka testowanych przeze mnie /Kolegów nawet kilkakrotnie droższych. W tej chwili cena jest nawet zredukowana o 30% w związku z tym dokupiłem sobie drugą. Pierwsza używana ponad rok.
Witaj,
Nie mogę tego namierzyć online, możesz podrzucić linka czy może trzeba się pofatygować osobiście i poszukać?
Celowe zakupy w Lidlu to koszmar. Kiedyś chciałem coś kupić i pani mi powiedziała: proszę szukać, a gdzie to może być? a wszędzie może być. Znalazłem w koszu z majtkami ... wiertarkę.
Właśnie o to chodzi Jerzy, ja tam raz byłem i wystarczy. Wiem jednak że mają sklep internetowy ale nijak nie potrafię tego znaleźć. Jedynie co mi się pokazuje to jakiś stary wątek na elektrodzie lub zdjęcie gazetki z 2019.
Na Allegro pełno tegoż. Wystarczy napisać "myjka ultradźwiękowa" i są od 99zł w górę.
Ja swoją kupiłem za 69zl dodatkowo 3 letnia gwarancja. W sklepie stacjonarnym tylko jest, nie ma w internetowym. Żadna z myjek z allegro tych które testowałem nie sprawdza się tak dobrze jak ta. Nie mówię o myjkach przemysłowych powyżej 700-800zł tu rzeczywiście nie ma co porównywać (mam do takiej dostęp). Problemem w Lidlu są klienci którzy nie odkładają rzeczy skąd je wzieli a się rozmyślili.
Rafale, który model to jest bo było kilka. Może wrzuć zdjęcie.
Taka jak w linku, z tego co wiem był tylko jeden model
https://fanlidla.pl/gazetka/2019.12.09.s...lancuszkow
W lidlu było kilka rodzajów. Jednak znalazłem tę co polecasz i kupiłem.
https://allegro.pl/oferta/myjka-ultradzw...9544899763
Nieco drożej, ale za to z dostawą do domu - one w regularnej cenie są po około 100 zł. Zresztą jak widać na allegro, rozeszły się dość szybko, co może potwierdzać, że działają. Smile
Tomku wydaje mi się, że pokazałeś ten sam model. W lidlu jest dłuższa gwarancja. Dla mnie stosunek ceny do jakości naprawdę ok i to tak że wziełem 2 sztukę Wink
Stron: 1 2 3
Przekierowanie