HomeMade

Pełna wersja: Prośba o zaprogramowanie mikrokontrolera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym zrobić syntezer DDS wg SQ1GU (link poniżej):
Syntezer DDS
Brakuje mi tylko (lub aż) zaprogramowanego procesora AT89C2051.
Sam mikrokontroler posiadam. Czy mógłbym mi ktoś z kolegów wgrać do niego wsad (Program V2.11, pośrednia 4.915 MHz) ?
Oczywiście wraz z chipem wysyłam kopertę zwrotną Smile

PS. Tylko, proszę, nie pytajcie mnie czemu chcę wykonać już trochę leciwy projekt oparty o równie stary procesor Smile

Waldek SQ3REI
Napisz do autora, jak ma jeszcze taką możliwość, to myślę że ci wgra program. Proponuję jednak korzystanie z nowszych wersji. Ja używam jego syntez gdyż Andrzej dostosował je w kolejnych wersjach do różnych potrzeb użytkowników, w tym direct CW oraz możliwość pracy z powielaczem częstotliwości, wyłączanie poszczególnych pasm, nastawianie czy się dodaje czy odejmuje f.pcz., poza tym f.pcz. w nowszych wersjach ustawiasz sam, nie trzeba programować. Jest to bardzo uniwersalny projekt. Stara wersja ma ograniczone możliwości.
Hej, a gdyby się nikt nie znalazł to czy nie dałbyś sobie rady zrobić prostego programatora to tego procka? i bascomem włożyć soft?, tyle że prosty programator jest pod lpt czyli stary komputer stacjonarny, to tylko propozycja, odpisz.
Witam, mogę koledze zaprogramować atmela, info na pw.

PS. Pozytywnie zmusiło mnie to do odkopania programatora, który kiedyś w tym samym dokładnie celu zrobiłem (choć ja do Taurusa na 80m) i starego laptopa z lpt Smile
pzdr
Paweł
Koledzy. Wersje z literką S w nazwie mają ISP na pokładzie !
Np. AT89S2051
Koledzy dziękuję, pomógł mi już Adam SP9VRW.
Przekierowanie