HomeMade

Pełna wersja: Analiza filtrów audio
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
https://www.roomeqwizard.com/features.html
porgramik umożliwoiający badanie charakterystyk audio łącznie z opóźnieniem grupowym
Rafale, może byś zaprojektował i opublikował układ pomiarowy wykorzystujący ten soft.
Mam na myśli układy dodatkowe do karty standaryzujące parametry oraz synchronizowaną homodynę do pomiarów całych TRXów???
Cieszę się, że Rafale podjąłeś mój pomysł na temat budowy homodyny, która będzie mogła być wykorzystana do pomiarów filtrów nie tylko m.cz. ale też np. kwarcowych, elektromechanicznych i ceramicznych. Takiego urządzenia używałem już kilkadziesiąt lat temu i bardzo dobrze się sprawdzało w połączeniu ze stereofonicznym miernikiem torów audio (koniec lat 80-tych), a potem z SysTWO. W dzisiejszych czasach po opracowaniu układu praktycznie każdy przy pomocy komputera będzie mógł dokładnie mierzyć filtry, a nawet parametry audio całych TRXów.
Rafale czekamy na projekt.
Minęło sporo czasu i ciekawi mnie czy powstał projekt kompletnego układu pomiarowego i gdzie został opublikowany?
Henryku u mnie podobnie jak u Ciebie, czekam na niepogodę Wink
Przekierowanie