HomeMade

Pełna wersja: Wyszukiwarka forumowa...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy wyszukiwarka forumowa łyka operacje logiczne typu AND OR NOT i nawiasy. Może jest jakaś inna składnia lub inne operatory. Chciałem poszukać schematu BPF do Husarka DSP sprzedawanych w DW-radio, ale za nic w świecie nie mogę tego znaleźć. Wiem że są. Ponadto nie ma możliwości przeszukania wątku husarkowego zlepkiem BPF bo jest za krótki. A może jest gdzieś aplikacja które po podaniu adresu strony wyszuka inteligentnie według kryteriów logicznego zapytania. Jakby ktoś miał ten schemat to niech mi podlinkuje. Jutro zawody na sztorcach i coś trzeba sklecić na szybko...
Jest w TYM poście w wątku o Husarku DSP.

Wyszukiwarka forumowa bez problemu wyszukała post z tym pdf-em i umieściła go w wynikach na pierwszej pozycji. Słowa kluczowe bpf dw_radio i wybrać wyświetlanie wyników jako posty.
Dziękuję za wyszukanie. Trzeba było przelecieć wszystkie warianty dw_radio, dw-radio, dwradio, dw radio ... zamiast wpisać: "dw*radio AND bpf".
Przekierowanie