HomeMade

Pełna wersja: Hall of fame
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień Dobry! Pozdrawiam wszystkich kolegów. Jestem nowy na forum, ale od dłuższego czasu przeglądam interesujace mnie posty. Postanowiłem napisać tutaj ponieważ od dłuzszego czasu noszę się z pewnym pomysłem. Otóż brakuje mi jakiejś formy upamiętnienia osiągnięć kolegów krótkofalowców takich jak SP5RN, SP5WW, SP5FM , kolega Antoni Kazimierz Zębik, konstruktor powstańczej radiostacji Błyskawica ( niestety nie znam jego znaku..), i innych . Kolegów zasłużonych dla naszej Ojczyzny , a także dla naszej działalności było wielu..a działali nieraz w niebywale trudnych warunkach, niejednokrotnie zagrażajacych ich życiu. Myślę że istnieje potrzeba ich upamietnienia, chociażby poprzez utworzenie strony internetowej która upamietniałaby ich dokonania. Zapraszam Kolegów do dyskusji i dzielenia się pomysłami w tej kwestii. Nie możemy dopuścić do tego, aby ich dokonania zapadły w niepamięć..
(30-08-2019 22:36)SQ9BZO napisał(a): [ -> ]kolega Antoni Kazimierz Zębik, konstruktor powstańczej radiostacji Błyskawica ( niestety nie znam jego znaku..),
Tu trochę informacji:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Z%C4%99bik
Przekierowanie