HomeMade

Pełna wersja: Program do pobierania QSL z e-QSL.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

czy ktoś korzysta z takiego programu, który może pobrać karty QSL z serwera e-QSL?
Próbowałem kilku ale bez rezultatów.

73!
Bogdan
Witaj Krzysztofie,

dziękuję za program. Zainstalowałem wczoraj, pobrał trochę plików ale, że robił to powoli wyłączyłem go i położyłem się spać. Dzisiaj rano uruchomiłem go pobrał z 50 plików i się zatrzymał. Kilka razy go uruchamiałem ale zaraz po wciśnięciu start wyskakuje okienko z tekstem:
Download of 0 QSL cards complete . Plik konfiguracyjny nie jest zmieniony tzn. nic do niego nie dopisało się po za zmianą czasu zależną od uruchomienia. Z każdym uruchomieniem muszę podać login i hasło.
Cześć Bogdan,
prawdopodobnie program pobrał już wszystkie karty i dlatego pokazuje się komunikat "Download of 0 QSL cards complete". Drugi raz tych samych kart nie pobiera. Zaznacz pole Save Credentials - to zapamięta login i hasło.
Witaj Krzysztofie,

do pobrania mam ok. 5 tyś. kart a pobrał mi tylko niewiele ponad tysiąc.
Czy ustawienia zakresu dat ma znaczenie? Może nie pobiera zarchiwizowanych na serwerze? Pobiera alfabetycznie.

73!
Bogdan
Nie wiem jak Ci pomóc, aż tyle kart jednorazowo do pobrania nigdy nie miałem. Uruchamiam program co kilka dni i wtedy pobiera tylko nowe karty.
Powodzenia w próbach.
Witaj,

wczoraj zainstalowałem ten program na innym kompie ale efekt ten sam, nic nie pobiera pomimo kilku nowych kartek na e-qsl.
Może na serwerze jest jakiś "hamulcowy".

Jeszcze raz dzięki za pomoc.

73!
Bogdan.
Przekierowanie