HomeMade

Pełna wersja: 10-cio lecie powstania forum SP-HM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie aktywnych uczestników forum jak również wszystkich czytelników.
Za miesiąc minie 10 lat istnienia naszego forum. To dobry moment na chwilę refleksji nad wspólnie spędzonym czasem, naszymi małymi i tymi większymi osiągnięciami na polu home made oraz kierunkami rozwoju naszego pięknego aczkolwiek coraz trudniejszego hobby.

Dziękuję bardzo Kolegom którzy wspierali funkcjonowanie forum: właścicielom forum za pokrywanie kosztów strony i serwera, adminom za społeczne utrzymywanie funkcjonalności forum, autorom projektów za bezinteresowne udostępnianie swojej pracy, piszącym za cenne uwagi i pomoc techniczną, "krytykantom" za motywację do poprawiania jakości forum.

W imieniu całego zespołu SP_HM życzę wszystkim aby forum było przez kolejne lata pomocne w rozwijaniu naszych zainteresowań i pomagało rozwijać się i rozwiązywać trudne problemy techniczne.

Zapraszam do wspomnień i dyskusji. 73 Adam
Gratuluję i dziękuję wszystkim dzięki którym to forum istnieje. Cieszę się bardzo, że jesteśmy, działamy i trzymamy się w kupie. Dla uczczenia tej rocznicy w tym roku zaplanowałem swój urlop tak, aby być w Burzeninie.
Minęło niezwykle szybko... Adam, na Twoje ręce podziękowania dla całego zespołu.

mrn
Ja również życzę wszystkim wytrwałości i wszystkiego co najlepsze. Fajnie że jesteście!
!!!!! :-) !!!!
Szybko minęło - gratulacje!
Smile
Warto też wspomnieć kolegów (SK!) , których wiele pomysłów pozostało na tych stronach. Cześć ich pamięci!
Ryszard SQ9IZA
Przekierowanie