HomeMade

Pełna wersja: Płytki drukowane do projektów...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam!
Oststnio "zamknęła się " firma w której zamawiałem płytki drukowane do urządzeń i układów. Czy macie jakąś wytwórnie na podorędziu która robi takie rzeczy? Potrzebuję dosłownie dwie sztuki dla swoich zastosowań i nie mam zamiaru dla takiego celu otwierać w domu laboratorium chemicznego. Podpowiedzcie gdzie "takie coś" mogę zamówić. Cool
Witaj,

Jeżeli zależy Ci na czasie i minimalnych kosztach to u chińczyka. AllPCB, PCBWay itd...
Zamawiaj w ALLPCB.
Zamawiasz minimum 5sztuk za to masz za free wysyłkę DHL-em
Moj rekord to tydzień od momentu wysłania gerberów do momentu otrzymania plytek.
A te gerbery to muszą być jak opracowane? Bo ja przeważnie wysyłam dokumentację kompletną i płytkę w skali 1:1 wraz z opisem czego projekt dotyczy. Powiedz czy ta firma ma jakies specjalne wymagania??
Artur nie wiem jak to jest naprawdę z tą darmową wysyłką. Tydzień temu odebrałem z ALLPCB 10 sztuk płytek i za wysyłkę DHL musiałem wybulić 11$. Darmowa wysyłka była tylko w opcji wysyłki chińska pocztą z informacją, że może to iść kilkadziesiąt dni. Nie wiem - może moje płytki były za duże.
Witam,

Opłata 11 dolarów dodawana jest do przesyłek o wadze powyżej 1KG
proste płytki na szybko można tutaj: http://www.fabrykapcb.pl
(28-10-2018 23:03)SP4LVC napisał(a): [ -> ]Tydzień temu odebrałem z ALLPCB 10 sztuk płytek i za wysyłkę DHL musiałem wybulić 11$. Darmowa wysyłka była tylko w opcji wysyłki chińska pocztą z informacją, że może to iść kilkadziesiąt dni. Nie wiem - może moje płytki były za duże.
Bogdanie a jak duże te płytki były? Jak równo rok temu zamawiałem pierwszy raz to też zapłaciłem te 11$ więcej(DHL zażądał przy odbiorze, nie było o tym mowy przy składaniu zamówienia), ale uznałem to za "frycowe" bo potem zamawiałem kilkanaście razy i już tej opłaty nie było.


(28-10-2018 23:27)SP5MX napisał(a): [ -> ]proste płytki na szybko można tutaj: http://www.fabrykapcb.pl
oj, ale przeginają cenowo i terminowo (przynajmniej wg ich kalkulatora dla 100x100), nawet z tym 11$ wychodzi ponad 3x taniej w Chinach
ale w tej fabrykapcb.pl robią też płytki tanie jednowarstwowe bez niczego, tzn. goła miedź. tego nie ma w kalkulatorze

chociaż ostatnio chyba się u nich pozmieniało, zamawiałem tam wyłącznie proste płytki jednowarstwowe i jakoś tanio było, a widzę że w kalkulatorze teraz takie też są.
(29-10-2018 14:15)SP9BSL napisał(a): [ -> ]Jak równo rok temu zamawiałem pierwszy raz to też zapłaciłem te 11$ więcej(DHL zażądał przy odbiorze, nie było o tym mowy przy składaniu zamówienia), ale uznałem to za "frycowe" bo potem zamawiałem kilkanaście razy i już tej opłaty nie było.
DHL-owi płaciłeś 11$ przy odbiorze?
Miałeś takie pieniądze?


Jeden z Was płacił 11$ bo płytki miały ciężar powyżej 1kg i to jest w kalkulatorze allPCB, drugi płacił podatek który wcześniej za niego wyłożyła firma DHL bo miała od niego upoważnienie do odprawy celnej. Ot i cała tajemnica frycowego
Stron: 1 2
Przekierowanie