HomeMade

Pełna wersja: Trx na początek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,
jako, że z dużego radia nie korzystam, bo nie mam warunków, a miło wspominam Kacperka w terenie, chodzi mi po głowie pomysł sprzedania 745-ki (www.multi-media.tk/icom) i kupienia czegoś małego, QRP, przy czym będę mógł sam "podłubać". Jako dłubanie rozumiem poskładanie gotowych modułów do kupy, polutowanie prostych rzeczy, niewymagających zaawansowanego sprzętu, flashowanie (ale bez drogich programatorów). Ogromną zaletą jest dla mnie otwarty kod.
Teraz pytanie. Co polecacie przy takich założeniach? Myślałem o uBITX. Tam uC ma całkiem sporo wolnych wyprowadzeń i można fajnie rozwinąć konstrukcję.
(17-10-2018 19:26)SQ8BRZ napisał(a): [ -> ]chodzi mi po głowie pomysł sprzedania 745-ki (www.multi-media.tk/icom) i kupienia czegoś małego, QRP, przy czym będę mógł sam "podłubać"

Wybrałeś chyba nie ten dział dla radia qrp.
Ubitx ciekawy jest.Koledzy co mają ten RTX zbytnio się nie rozpisują o wadach czy zaletach.Jednak 500zł za semikit wielopasmowego radia
to super oferta i tak naprawdę nie widzę na dzień dzisiejszy konkurencji dla tego urządzenia przeznaczonego do samodzielnego włożenia w obudowę.
Przekierowanie