HomeMade

Pełna wersja: Burzenin 2018 Zjazd Techniczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przypominam, że trwa okres zgłoszeń na Zjazd Techniczny Krótkofalowców SP w Burzeninie. Termin 6-9 września.
Miejsca znikają...
http://www.zjazdtechniczny.krotkofalowcy.com.pl

https://www.facebook.com/zjazdtechniczny/

Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie PUK, w wystawie lampowców, warsztatach, wykładach oraz wielu innych atrakcjach.

MAc


Kolejna przerwa techniczna - ilość miejsc zbliża się do zera. Trzeba was jakoś rozmieścić...
Ponowne uruchomienie rejestracji - poniedziałek po południu - po wstępnym rozlokowaniu Was w pokojach.
Burzenin...
Poszukuję osoby w miarę biegłej w EAGLE PCB do zademonstrowania sposobu pracy z tym programem. Nie 5 minut, .... ale kilka godzin wytężonej pracy. Pomiędzy czwartkiem od rana a niedzielą po południu. Indywidualnie, lub publicznie.
ORCAD PCB - może ktoś ma i pokaże.
Będę demonstrował sposób robienia PCB metodą IPA i Acetonu - może znajdzie się ktoś chętny zademonstrować metodę żelazkową równolegle z chemiczną.
Będzie ponad 700 osób i dobrze by było aby coś więcej się działo poza spotkaniami towarzyskimi.
Koledzy sp-hm proszę przywieźć jak najwięcej swoich konstrukcji ręcznie robionych i zademonstrować na głównym pokazie. Najciekawsze zawsze było na spotkaniu oglądanie tego co ze sobą przywiexi koledzy - pamiętacie ile tego było 10 lat temu ?

Nadal walczę o to aby każdy kto tam się pojawia przywiózł fanta. I aby to było zarejestrowane i oficjalnie pokazane, bez wyjątku. 500-700 zabawek ... rozkosz dla umysłu. Ale ... podobno to by zarżnęło tę imprezę - wszyscy mi tłumaczą, że tak naprawdę to mało kto coś dłubie.
A ja w imieniu własnym i kolegów prezentujących dokonania z dziedziny DDC/DUC chciałem niniejszym serdecznie podziękować całej ekipie organizatorów spotkania w Burzeninie za pomoc w organizacji pokazu i za cały, przeogromny wysiłek włożony w przygotowanie i przeprowadzenie Burzenina.
Serdeczne dzięki koledzy!
Jakies materiały video są juz dostępne ?


Czy jest dostępne nagranie z wykładu Leszka SP9MLI? Niestety poniosło mnie w kosmos i nie wysłuchałem. Swoją drogą nie robi się takich ciekawych wykładów 'na zakładkę" Tongue
Witam
Byłem w Burzaninie od piątku do niedzieli i jakoś umknęły mi dokonania z dziedziny DUC/DDC. Byłem na wszystkich wykładach i jedynie jak kojarzę mowa o DDC/DUC była tylko przy omawianiu Red Pitaya w bardzo skróconym wydaniu jako jedna z ostatnich możliwości wykorzystania tej platformy. Czy ja coś przegapiłem?
Darek
Mogło się tak zdarzyć. Nasze stanowisko zorganizowaliśmy z tylu sali głównej (na zewnątrz, pod schodami) i nie było nas w agendzie bo nie planowaliśmy żadnego "oficjalnego" wykładu. Po prostu chcieliśmy pokazać czym się zajmujemy: ja, Paweł SQ8MVY, Mirek SP5KC i Darek SQ5KHA. Pokazaliśmy do czego udało się dojść w nadziei, że znajdziemy kolegów o podobnych zainteresowaniach i nawiążemy kontakty. To w pełni się udało.
Za rok być może stać nas będzie na "oficjalną" prezentację, kto wie?
(11-09-2018 7:36)SP9FKP napisał(a): [ -> ]Pokazaliśmy do czego udało się dojść w nadziei, że znajdziemy kolegów o podobnych zainteresowaniach i nawiążemy kontakty. To w pełni się udało.
Potwierdzam, fajnie jest dotknąć sprzętu i pogadać a koledzy na brak zainteresowania nie mogli narzekać Wink Poza tym stanowisko zgromadziło więcej osób z sp-hm, nie tylko związanych z DDC.
Też się cieszę, że Was znalazłem pod schodami :-)
Mimo, że nie można mieć wszystkiego, czyli nie można zajmować się tym wszystkim, co by się chciało, z przyjemnością popatrzyłem przynajmniej na to, na co można było popatrzeć, czyli co i jak koledzy posklejali.
I przyjemnie było zamienić parę słów.
Stron: 1 2
Przekierowanie