HomeMade

Pełna wersja: Sterownik Rotor K3NG jeszcze raz ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W paru miejscach na forum są wzmianki na temat tego sterownika...
Ponieważ wiem ,że jest spore zainteresowanie nim , sam aktualnie też zacząłem się tym bawić , mam poskładany cały hardware i po woli uruchamiam to co mnie jest potrzebne i w co go wyposażyłem.
Nie będę tu pisał o możliwościach tego projektu bo pewnie są większości znane jeżeli nie to po nazwie i znaku K3NG można wyszukać w sieci.
Na innych forach też można coś na ten temat poczytać ale nie ma za wiele konkretów.
Dlatego postanowiłem stworzyć ten wątek aby można było zgromadzić zainteresowane osoby i wspólnie dopracować i uruchomić urządzenie.
Na Radio giełdzie chyba są jeszcze płytki , na których to składałem są idealnie dopasowane do obudowy HM-1455 N1601 (płyta główna wsuwana jest w prowadnice obudowy i nie wymaga dodatkowego mocowania, płytka LCD montowana jest na tzw. kanapkę).
[attachment=13895][attachment=13896]
Witam

Gdzie mozna kupic takie przyciski z podswietlaniem ?
U nas sprzedaje to np. TME pod nazwą "przełącznik klawiaturowy". Genialna nazwa...
Sterownik do rotora RAK sterowanie impulsowe tylko azymut ,komplet przycisków wsadzony gdyby elewacja była potrzebna trzeba tylko enkoder dołożyć.
[attachment=14512]
Przekierowanie