HomeMade

Pełna wersja: radio3 - wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe dla krótkofalowca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Linkuje ciekawe urządzenie wykonane przez jednego z kolegów krótkofalowców - znak SQ6DGT, może się tutaj pojawi i opowie coś więcej , i nie będzie miał za złe że podlinkowałem projekt :-)

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3384014.html

pozdrawiam

Andrzej
Witam,

Urzadzenie zostalo pierwotnie zgloszone na konkurs PUK 2017 w Burzeninie. Jak dowiedzialem sie o inicjatywie NDN-u to zglosilem projekt rownierz na elektrodzie. Wszystko co aktualnie jest gotowe wlacznie ze schematami, dokumentacja i oprogramowaniem jest wrzucone na google drive, link jest w dokumentacji zalaczonej na elektrodzie. Planuje uporzadkowac projekt i wrzucic pod jakis dedykowany url w domenie mindpart.com jak tylko czas pozwoli ;-) Paru kolegów w Burzeninie pytało sie o plytki itd. Powiem tyle, ze temat jest rozwojowy, w przygotowaniu jest wersja 3 z wieksza mozliwoscia rozszerzania, plytke bazowa zaprojektuje moj kolega klubowy Rysio! SP6IFN, a glownymi testerem jest drugi kolega Marek SP6NIN. W miare postepow bede informowal na biezaco :-)
Z opisów zamieszczonych przez konstruktora w ŚR Nr.5_6/18r wynika, że od czasu prezentacji w Burzeniie ubiegłego roku, projekt ten uległ znacznym modyfikacjom, zarówno od strony technicznej (budowy urządzenia), jak i oprogramowania go obsługującego. Serdeczne gratulacje dla konstruktora. Jest to niewątpliwie małe, zgrabne, kompaktowe, ale bardzo pomocne urządzonko dla konstruktorów sprzętu KF_owego. No i nie ma co ukrywać, to konstrukca krajowa, Kolegi z naszego forum.
Rysio!
Przekierowanie