HomeMade

Pełna wersja: SP8QEP - witam kolegów!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kolegów serdecznie!
Bardzo ciekawe i merytoryczne forum, przeglądam go od dawna, ale dopiero ostatnio się zarejestrowałem. Krótkofalarstwem zajmuję się od ponad 20 lat. Z wykształcenia jestem elektronikiem i chyba dlatego bardziej niż prowadzenie łączności interesuje mnie konstruowanie sprzętu. Mam nadzieję, że będę mógł podzielić się z kolegami moimi doświadczeniami i pomysłami w tym zakresie :)
co nieco o moich projektach można znaleźć na moim blogu https://sp8qep.wordpress.com/ oraz na stronie (dawno nie aktualizowanej niestety) http://sp8qep.com/
Witam imiennika i cieszy mnie Twoja decyzja o przyłączeniu się do grona autorów. Czytelnicy, z natury rzeczy, mogą jedynie kibicować, naprawdę istotny wkład w Forum wnoszą jednak autorzy i nieważne czy są profesjonalistami czy amatorami, istotne jakie tematy poruszają.
Zapraszam i życzę sukcesów.
Witam Piotrek.Piękne rzeczy masz na www,podziwiam.Cieszy,że elektronik krótkofalowiec będzie chciał dzielić się doświadczeniami na forum dla amatorów radia.Życzę aby zapał nie ostygł a pomoc Kolegom z dużo mniejszą wiedzą elektroniczną była częsta i nie stanowiła problemu.Do spotkania w tematach na forum.
Dziękuję bardzo za ciepłe przyjęcie na forum Smile
Przekierowanie