HomeMade

Pełna wersja: Co to za radyjko?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry w 2017 Smile

Koledzy i Koleżanki (są takowe na HM ? Smile. Na Allegro kupiłem płytkę transceivera CW do dokończenia. Wygląda starannie. Wraz z płytką dostałem opis "Bartek 0" ale to nie to, choć podobne.

Koledzy, co to za radyjko?
Frycz.

Ps.
Wszystkiego dobrego na ten nowy rok.
Frycz.
Wygląda że to jest 'Bartek 0" ale na innej płytce. Zamiast przełącznika są przekaźniki,są ul1242 , ul1498 parę tranzystorków i oczywiście bez filtra kwarcowego takie to DSB dwie wstęgi bez nośnej. Na płytce brak cewek.
I tak i nie...Confused

Też tak myślałem, że to Bartek 0 ale jest inne VFO i inna końcówka mocy....

A nie chcę modzić na siłę. Płytka wskazuje że to nie jest jednostkowy projekt...

Trzeba będzie zrysować układ..
Dziękuję.
Te schematy mam, były w pudełeczku. Pewnie sprzedający też miał ten sam problem i puścił sprzęt dalej. W tym "moim" jest 2 tranzystorowe VFO i inne rozwiązania końcówki mocy. Huh

Trzeba zrysować.... Wtedy stanie się jasne co i jak...

F.
Witam na forum.
To może być Bartek O w opracowaniu innego radiowca.Cewek niby brak za to widać dwa dławiki osiowe w górnym lewym rogu a pomiędzy nimi jest kondensator.Może te dławiki miały zastąpić L2 L3.Na jednym dławiku brak wówczas kilku zwoi sprzęgu.
Przekierowanie