HomeMade

Pełna wersja: Programator K150
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z Kolegów programował procesory programatorem K150 będącym w ofercie pana LI. Zanabyłem taki drogą kupna i okazał się doskonałym sprzętem -programuje dwa typy piców - 16F84 i 16F628 - wszystkich innych z bardzo rozbudowanej listy po prostu nie rozpoznaje.
Mam taki programator z innego źródła i nie stwierdzam takich problemów.
Może spróbuj ponownie zaprogramować procesor w programatorze - program ze strony twórcy autor programatora http://www.kitsrus.com/pic.html .
Jak rozumiem nie odczytuje sygnatury procesorów ?
Też nie zaszkodzi sprawdzić jakość połączeń , bo za parę pln to ryżowce się bardzo nie starają.
Tak, nie odczytuje - możliwe że błąd jest w sofcie procesora na pokładzie programatora. Ale że biednemu zawsze wiatr w oczy - to chwilowo nie mam 16F 628A w dil, a żeby było ciekawiej moja wersja programatora ma procesor wlutowany. Sam programator był sprawdzany na różnych komp. z różnymi wersjami WIN (XP, 7) i efekt taki sam.Złe lutowanie raczej wykluczam.
Używam tego programatora i mam problem . Nie wymazuje wszystkich danych funkcją ERASE CHIP .Pozostają jakieś "śmieci" po odczytaniu . Co robię źle
Przekierowanie