HomeMade

Pełna wersja: Moduł SA818
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
İmage
Witam Czy toś sprawdzał parametry takiego modułu Głównie chodzi o prawdziwą czułość odbiornika w zakresie 430-440 MHz - pomiar testerem ZPFM3-4 lub podobnym.
O ile pamietam Rysiek SQ9MDD pare lat temu bawil sie takimi lub podobnymi, zamawial tez w specjalnym wykonaniu bez prem/demfazy... tak ze moze warto sie do niego odezwac...
Gdzies mi sie w necie kiedys przewinelo -124dBm 12dB SINAD.
W necie tak -zależy jak w praktyce , mam czym pomierzyć ale nie mam modułów , a kupić i w zasadzie nie użyć to szkoda kasy .
Moduł ma mieć zastosowanie w solarnie zasilanym przemienniku na 430 z duplekserem i dodatkowym 5 obwodowym filtrem wejściowym odbiornika szer 2mHz , moc poboru na czuwaniu ma tutaj znaczenie , zastosował by baofenga uv3r ale potrafią się zawiesić itp . Dostęp utrudniony - komin 160m więc i tak testy przed zamontowaniem przynajmniej 2-3 miesięczne HII . Dwa moduły 0,5 wata out ewentualna mała hybryda w nadajniku 1-2 waty i to wszystko na 3,6-5 V zawsze można dorobić wąskopasmowy przedwzmacniacz itd .
Odezwij się na priv, mam ten moduł i ten drugi DORJI.
Przekierowanie