HomeMade

Pełna wersja: Zdzisław SP4HKQ SK!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Z żalem zawiadamiam iż dnia 13.02.2016r zmarł nasz Kolega z Grupy HM Zdzisław Wierzchwski SP4HKQ.

Większość kolegów z forum dobrze znała Zdzisława ponieważ pisał dużo merytorycznych postów, chętnie służył swoją wiedzą i doświadczeniem innym kolegom. Zdzisław był jednym z inspiratorów powołania Grupy Husar i prac konstrukcyjnych nad Husarem. Większość projektów druków do Husarka została opracowana właśnie przez niego. Wszystkie opracowania były wykonywane społecznie w ramach propagowania działalności konstruktorskiej w środowisku radioamatorów.

Nabożeństwo żałobne i pogrzeb odbędzie się 19 lutego o godzinie 12.30 w kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie (ul. Grzybowa 1).

Zapamiętajmy go jako utalentowanego konstruktora oraz gorliwego propagatora home made na naszym forum.

Zdjęcie_1 Zdzisław SP4HKQ z Januszem SP5BMP na ŁÓŚ 2011
Zdjęcie_2 działający prototyp radia HUSAR prezentowany na ŁOŚ 2011

PS
Moja elektroniczna świeczka zbudowana dla Zdzisława SP4HKQ


Adam SP5FCS
A jeszcze kilka dni temu rozmawialiśmy przez telefon.
Cóż...

i i
Oszałamiająca wiadomość!
Będzie NAM GO BRAKOWAŁO!
Z wielkim żalem muszę to przyjąć.
Rysio!
Szczere kondolencje dla Rodziny i Kolegów. Przecież to w miarę młody człowiek i naprawdę ogromna strata tak dobrego fachowca. Że zapytam (bo aż wierzyć się nie chce) a co się stało że odszedł, chyba jakiś wypadek - może ktoś z Kolegów wie?
Na forum spędził on-line: 1 Miesiąc, 2 Tygodnie, 21 Godzin, 50 Minut, 26 Sekund
Ostatni post było mu dane napisać dokładnie tydzień temu.

Tomek
SQ9JXT
Strasznie smutna wiadomość... jeszcze niedawno pomagał mi uruchomić nadajnik Taurusa... wierzyć mi się nie chce Sad
Rodzinie i bliskim składam kondolencje w związku ze śmiercią Zdzicha.
Społeczność krótkofalowców SP zdecydowanie przedwcześnie straciła kolegę, przyjaciela bezinteresownie pomagającego wszystkim.
Stefan
Wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim. Zdecydowanie za szybko.
Wyrazy współczucia dla rodziny. Szkoda.
Żal wielki...
Żal młodego człowieka, dobrego fachowca i uczynnego Kolegi. Kondolencje dla Rodziny.

Jerzy sp5rzm

Ps. Kiedyś bez żadnych ceregieli pomógł mi.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie