HomeMade

Pełna wersja: Styczniowe spotkanie Grupy HomeMade
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Serdecznie zapraszamy na styczniowe spotkanie Grupy HomeMade.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 17 stycznia 2010 w godzinach 14 - 18
na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej [strona www]
ul. Koszykowa 75, Warszawa [plan dojazdu]
w sali wykładowej nr 309 na III piętrze [plan III piętra]

Celem spotkania jest: omówienie przedsięwzięć Grupy HM na 2010 oraz ogólna dyskusja.

Zespół HomeMade
Jaki charakter ma mieć to spotkanie... ?
i dla kogo ma być... ?
Wydaje mi się, że na spotkanie przyjdą wędkarze, myśliwi i hodowcy gołębi pocztowych, a rozmowy będę o uprawie konopi i wyrobie sznurków Tongue

Robert SP3RAF
to ja się nie mieszczę... bo ja rzeźbiarz jestem... Big Grin

...konopie i sznurki ? w zasadzie spadł mi kamień z serca...
najbardziej niekomfortowo się czuję jak zaczynają gadać o radiach ...
bo w zasadzie to ja się na tym nie znam ... Tongue
Witam Kolegów,

a ja się chętnie wybiorę ,mimo ze wysoka ta Politechnika...
bo u mnie na wsi takich wysokich chałup nie ma...no chyba ze kościół.
najwyżej..wezmę ze sobą hol to myślę,ze znajdą się tacy,którzy mi chętnie pomogą a jestem pewny,ze wśród <<Piligrimowców>> są pomocni ludzie.
miałem okazję się o tym przekonać niejednokrotnie...
...a tak przy okazji jak już się zdecydowałem coś napisać,
czasami gdy czytam pocztę w niektórych działach mam wrażenie,ze niektórzy koledzy z pewnością zrobiliby karierę polityczną gdyby zajęli się polityką...
no chyba że już zajmują się tą dziedziną tylko ja o tym nic nie wiem...
życzę wszystkim powodzenia i sukcesów twórczych w tym Nowym Roku.

Witek SP5TAA.
Ja tam wolę być tzw. zdroworozsądkowcem i racjonalistą, niż politykiem. Bycie politykiem nie daje mi satysfakcji. Podobno, jak ktoś nie potrafi niczego innego, to właśnie politykiem zostaje Big Grin To by mnie obrażało.

Robert SP3RAF
Witam serdecznie forumowiczów.
Mam pytanie do Roberta
O co Ci chodzi ??. Bo na temat wędkowania też mogę z Tobą pogadać. W wędkowaniu też mam jakieś niezłe osiągnięcia.
Roman SP5AQT.
Witam serdecznie,

ależ, o nic mi nie chodzi. Ja jedynie udzieliłem żartobliwej odpowiedzi Koledze sq5sts, który zapytał dla kogo będzie spotkanie i na jaki temat. Myślę, że jeśli spotyka się grupa HM, to wiadomo kto się spotyka i o czym będą rozmowy... Kolega sq5sts sobie zażartował, to i ja sobie pozwoliłem na dowcip.

73! Robert SP3RAF
Rozumiem, Roberta. Może jestem już za stary ale jak wchodzę do sklepu z obuwiem i młoda, ładna dziewczyna pyta w czym może pomóc to staram się spokojnie odpowiedzieć, ze szukam masła, pustaków lub czegoś równie niepasującego do tego typu sklepów.
(08-01-2010 13:44)sp5aqt napisał(a): [ -> ][...] O co Ci chodzi ??. Bo na temat wędkowania też mogę z Tobą pogadać. W wędkowaniu też mam jakieś niezłe osiągnięcia.
Roman SP5AQT.

DzieńDobryWieczór Wszystkim :-)
W końcu nie wiadomo kiedy to przeczytacie.

Chłopacy! Więcej luzu! Ja wiem, że nasze sprawy są ważne, ale... wszedłem kiedyś do sklepu muzycznego i poprosiłem o kalafonię. Pani sprzedawczyni zapytała rezolutnie:
- Do skrzypiec?
A ja odpowiedziałem z kamienną twarzą:
- Nie, do lutowania!

Pozdrawiam Wszystkich, szczególnie mojego imiennika.
Robert SQ5STZ
Stron: 1 2
Przekierowanie