HomeMade

Pełna wersja: URAL RD-012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przeglądając fora krótkofalarskie napotkałem ciekawy kit TRX-a URAL RD-012 oto link http://radiodesign.ru/price ciekawy jestem jak to pracuje w pasmach KF
Wygląda i brzmi ładnie. Ciekawe czy płytki i oprogramowanie są do kupienia i za ile. Tylko znowu to pioruńskie SMD-hi.
Witam z tego co zobaczyłem to komplet 14 płytek 4200 rubli bez kosztów przesyłki
jest tam coś jeszcze o filtrach za 3000 rubli ale nie za bardzo wiem o co chodzi
trzeba by napisać maila i się dowiedzieć oleg@radiodesign.ru

pozdrawiam
Dzięki! Napisze i się dowiem, tylko jak brac to komplet wraz z obudową bo co mi po samych płytkach. Weź teraz bez specjasitycznych narzędzi wykrój taki panel... Niby troche aluminium ale roboty masa. A jak robic to tam zeby to jakos wyglądało a nie jak to najczęściej wygląda - jedna wielka prowizorka albo obudowa od Radmora -hi.
Witam z tego co wiem w marcu 2015r. będzie dostępny gotowy do pracy w eterzeTRX URAL R-012 będą dostępne 2 wersje w/w radia,można też kupić komplet PCB u autora w/w linku, proszę pisać do niego w j.rosyjskim.
Cześć

Czy ktoś może kontaktował się z autorem i ustalił ceny i opcje?
Na stronie podanej w pierwszym poście jest mowa o 350USD oraz bardzo lapidarny opis co jest w cenie.

Czy poza schematami jest dostępna dokumentacja?
m.
Przekierowanie