HomeMade

Pełna wersja: Spotkania w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Warszawie promujemy "nową świecką tradycję" spotkań krótkofalarskich.
Pomysł jest taki by spotykać się w każdy pierwszy piątek miesiąca w jakimś miejscu gdzie można coś zjeść / przekąsić / napić się piwa* i w miłym towarzystwie porozmawiać o krótkofalarstwie i nie tylko.
Zatem Panowie jeśli któryś z Was ma trochę czasu i ochotę to zapraszam.
Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 07.02.2014, miejsce zaznaczyłem za pomocą obiektu na APRS, można zobaczyć je tutaj

A poniżej obrazek który ilustruje dokładnie miejsce spotkania.

[attachment=8134]



* - proszę wybrać właściwe Smile
Fajnie macie.... Szkoda, że do Warszawy mam tak daleko

MAc
mrn
Mac ja tam nie wierzę że jesteś w tych Gliwicach sam jeden hamsiak... Pewnie paru kolegów by odpowiedziało pozytywnie na propozycję takich spotkań Wink W końcu nie samą pracą czy domem człowiek żyje.
W Gorzowie takie spotkania skończyły się powstaniem klubu SP3YPR :-)
Rysiek, oczywiście, że nie jestem ;-)
Ekipa Gliwicka jest znakomita (sp9pdf), bardziej mi chodzi o spotkanie w ramach SP-HM, bo pozostaje tylko Burzenin (a jak mi wypadnie tak jak ostatni to zupełnie smutno się robi)
Z tobą to chyba nie miałem okazji się piwa napić ;-) , Adama widziałem ostatnio ze dwa lata temu na Łosiu a AVSa też dwa lata temu w Burzeninie...
Fajnie po prostu by było pogadać face to face...

MAc
mrn
No to ja proponuje spotkajmy się na Łosiu ja w tym roku będę Wink To się piwa napijemy i pogadamy.
Przekierowanie