HomeMade

Pełna wersja: Zjazd Techniczny SP Burzenin 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Szanowne Koleżanki i Koledzy

Czy coś wiadomo o ZT SP Burzenin 2013 ???

rob
Bardzo proszę o przeniesienie wątku do innego działu np. Aktualności lub do HydeParku. Doprawdy musiałem być chyba mocno zmęczony, aby napisać tutaj. Przepraszam za wprowadzenie bałaganu.

Robert
Dobra Panowie bo albo ja szukać nie potrafie, albo to ten upał.
Gdzie jest regulamin jakiś tegorocznego PUK ?
Świat Radio Nr.7/2013 strona Nr.61
Rysio!
(29-07-2013 21:17)SP6IFN napisał(a): [ -> ]Świat Radio Nr.7/2013 strona Nr.61
Rysio!

Dzięki Ryśku.

Ale nie mogę się od komentarza powstrzymać... to cholernie dziwne że tylko w ŚR jest ten regulamin, skoro konkurs już tuż tuż.
Co więcej strona http://www.zjazdtechniczny.krotkofalowcy.com.pl/ też wydaje się być nie aktualna. Może zeskanuje ten regulamin i go tutaj wkleję?

Ktoś wie o co chodzi?
Tak, ja wiem. Napiszę jednak w ten sposób: jeden koń zawsze słabiej ciągnie wóz niż dwa konie. Też mi wstyd, bo w zeszłym roku się tym zajmowałem również, w tym już nie. Co do skopiowania regulaminu na to forum, chyba zły pomysł, gospodarzem jest tu Ktoś inny, organizatorem PUKu też Ktoś inny. SP-HM nie organizuje konkursu, już w zeszłym roku się Koledzy od tego odżegnali, tak sądzę.
Rysio!
W najnowszym ŚR Nr.8/2013 str.62 jest kolejna informacja na temat konkursu, proszę czytać.
Wiesz Ryśku nie bardzo wiem o co chodzi z "gospodarzem" jak to ująłeś... wszyscy tutaj pisujemy i wymieniamy się informacjami. Ja może i coś będę chciał na PUK przygotować i ogólnie irytujący jest brak informacji. Jakby nie patrzeć to ważny konkurs, bo promuje fajne idee. Bardzo szkoda że tak mało informacji na ten temat można poczytać i że zawęża się grono potencjalnych uczestników.
Ryśku admin forum napisał cytuję:

Post: #46RE: Warsztaty QRP 2012 - ZJAZD TECHNICZNY - SP
Koledzy, kolejny raz zrobiliście sobie z wątku o określonym temacie istny HYDEPARK, dyskusję o wszystkim. Temat uważam za wyczerpany dlatego zamykam wątek.

Forum Home Made nie bierze udziału w organizacji zjazdu w Burzeninie dlatego dalszą dyskusję na ten temat proszę prowadzić na stronach organizatorów zjazdu.

Zespół Forum HM

Przeczytałem to jeszcze raz i nic odbiegającego od reszty dyskusji na tym forum nie było by zamknąć wątek, zresztą każdy może sobie go przeczytać i wyciągnąć własne wnioski.
Panowie.

Ja tylko pytałem o regulamin PUK czy jest gdzieś w sieci bo znaleźć nie mogę nigdzie.
Absolutnie nie miałem na celu podgrzewanie atmosfery czy wpychania kija w mrowisko.
Więc Panowie proszę Pokój.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie